Interiérový design nových priestorov/redesign

Ak potrebujete poradiť so zariadením interiéru, ak nemáte predstavu, ako si vytvoriť priestor, aby bol účelný a spĺňal vaše estetické požiadavky, rada vám pomôžem a vytvoríme spoločne priestor šitý na mieru pre vás a vašich blízkych. Ak si presne viete predstaviť vaše nové bývanie a potrebujete ho zvizualizovať v 3D vizualizácii, rada Vám s tým pomôžem. Pokiaľ patríte k tým druhom ľudí, ktorí si potrpia na svoj priestor, v ktorom sa cítia nielen dobre, ale je pre nich aj inšpirujúci a radi dodávate svojmu bývaniu z času na čas nový šat, som tu práve pre vás. Priestor zariadim podľa Vašich požiadaviek a preferencií.

Rekonštrukcie/od návrhu až po realizáciu

Výber správnych materiálov, nákup od overených spoločností a taktiež cenové zvýhodnenie u jednotlivých dodávateľov Vám v konečnom dôsledku prinesie ušetrenie nielen času, nervov, ale aj Vašich úspor na rekonštrukciu. Preto ak máte záujem nielen o bytový design, ale o kompletnú realizáciu celého projektu v našej réžii, sme tu pre Vás. V tomto prípade spoločne prejdeme procesom od úplného začiatku – predstavy, vašich preferencií, cez 3D vizualizácie, až po realizáciu a odovzdanie hotového projektu. Každý projekt je individuálne nacenený na základe konkrétnych požiadaviek klienta a aktuálnych možností z našej strany.

Homestaging/príprava nehnuteľnosti na predaj

Pokiaľ predávate nehnuteľnosť, je táto služba práve pre vás. Úprava predávajúcej nehnuteľnosti môže zvýšiť jej cenu a urýchliť jej predaj. Ceny sú stanovené individuálne podľa požiadaviek klienta.

Financovanie vašej rekonštrukcie/kúpy novej nehnuteľnosti

Pomôžeme Vám s financovaním Vášho vysnívaného bývania. S cieľom čo najviac odbremeniť klientov ponúkame aj tieto služby, aby sme Vám pomohli nájsť čo najschodnejšiu cestu k realizácii Vašich plánov a aby ste mali viac priestoru pre Vaše priority v živote. Výsledkom je zabezpečenie rekonštrukcie/kúpy bývania od návrhu, vizualizácií až po sprostredkovanie hypotekárneho, resp. spotrebného úveru na financovanie rekonštrukcie nehnuteľnosti. V tomto prípade zabezpečíme aj následný servis nami sprostredkovaných zmlúv, t. j. sledovanie výhodnejších ponúk na trhu v prípade refinancovania, ukončenie fixácie úveru, alebo zapracovanie zmien na danom úvere podľa požiadaviek klienta. Ochranu Vášho bývania zabezpečíte poistením nehnuteľnosti, resp. domácnosti, s ktorou Vám radi pomôžeme a nájdeme najlepšiu možnú ponuku, aby cena a kvalita poistenia boli v čo najlepšom pomere pre Vás. 

 

A prečo práve Empathic Design?

Vášeň pre design, flexibilita, hľadanie ciest, nie výhovoriek a ohľad na jedinečnosť a rešpekt k individuálnym potrebám každého zákazníka sú v prvej línii rešpektujúcich vnútorných princípov spoločnosti.

Scroll Up